Gloomhaven: Szczęki Lwa / Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
bartekb8
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 68 times
Been thanked: 61 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: bartekb8 »

Azazelek pisze: 10 kwie 2021, 12:59 Jakbyś pisał o mnie =)
Czekam na JotL i mam nadzieję, że siądzie tak mocno, że z wywieszonym ozorem polecę po GH =)
Oj siądzie. Można brać w ciemno. Ja sam już ostrzę zęby na Frosthaven, choć do końca kampanii JotL zostało mi jeszcze kilka scenariuszy. Frosthaven rozwija, wzbogaca i poprawia wiele elementów z podstawowego Gloomhaven, dlatego poczekam cierpliwie na wydanie Albi, pewnie gdzieś w przyszłym roku...
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1164
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 507 times
Been thanked: 348 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Propi »

Azazelek pisze: 10 kwie 2021, 12:59
aeiou871 pisze: 09 kwie 2021, 11:33

Myślę, że dla wielu potencjalnych kupców Jaws of the Lion będzie wstępem do Gloomhaven. GH odstrasza ceną i progiem wejścia, a dzięki JotL-owi można się przekonać, czy taki system komuś odpowiada bez angażowania tak wielkich środków finansowych i/lub intelektualnych.
Jakbyś pisał o mnie =)
Czekam na JotL i mam nadzieję, że siądzie tak mocno, że z wywieszonym ozorem polecę po GH =)
Ja mam takie małe przemyślenie, bo akurat jestem po decyzji, żeby jednak nie siedzieć z wywieszonym jęzorem do końca roku i sprawdzać codziennie, czy już wyszło JotL - i kupiłem Gloomhaven w wersji pełnej.
Logika tej decyzji jest dwutorowa.

Po pierwsze, JotL wyjdzie przy dobrych wiatrach za 5-6 miesięcy, nie wiadomo w jak bezpiecznym (czytaj: łatwodostępnym) nakładzie, nie wiadomo z jaką ilością błędów i nie wiadomo w jakiej cenie.
Po drugie, JotL w najlepszym razie zostawi niedosyt i apetyt na więcej: scenariuszy, postaci, złożoności i elementów "fetyszyzujących". Frosthaven w najlepszym wypadku zaspokoi ten niedosyt za kolejny rok, może dłużej - i znowu, pierwsze wydanie, błędy, dostępność, cena...

Gloomhaven jest obecnie lepszą opcją - dostępną, sprawdzoną i wymagającą około dwóch popołudni/sesji z grą więcej, niż JotL. Nauczyć się można i w jeden dzień, jak kogoś zeprze albo się dobrze przygotuje. I warto poświęcić jej ten czas bo potencjał przygody jest ogromny. (chodzi mi tu o fakt, że wielu podaje Jaws Of The Lion jako grę wprowadzającą i łatwiej przyswajalną) Być może faktycznie jej potencjał tkwi w graczach nowych - na moje "wyjadacze" i gracze nieco zaprawieni w bojach i tak będą chcieli więcej gry w grze.

Jestem dopiero po testach solo i dwóch scenariuszach w grupie - więc mój entuzjazm może jeszcze opaść - natomiast jestem pewien, że JotL byłoby jedynie półśrodkiem do celu i ten gloomhavenowy apetyt zaspokoiłby i tak dopiero Gloomhaven we własnej osobie. I tu nawet nie chodzi o to, że ja potrzebuję tych 95 scenariuszy i perspektywy grania przez 100 czy 200 godzin. Tu chodzi o to, że taka opcja jest, opakowana w pudełko i dostępna od ręki. Każdy produkt mniejszy, krótszy i bardziej okrojony będzie już zawsze tylko namiastką tej drugiej, pełnej opcji.

Kluczowa sprawa - lepiej spędzić czas grając, niż czekając na premierę ;)
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2025
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1503 times
Been thanked: 1154 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Bruno »

Propi pisze: 11 kwie 2021, 02:20 Gloomhaven jest obecnie lepszą opcją - (...) wymagającą około dwóch popołudni/sesji z grą więcej, niż JotL.
:shock: :shock: :shock:
Nie zamierzam kwestionować Twojego wyboru zakupu GH ponad oczekiwanie na JotL. Chciałbym tylko dowiedzieć się, jak Ty to powyższe obliczenie różnicy czasu gry wykonałeś :?:
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
Propi
Posty: 1164
Rejestracja: 04 sty 2019, 19:06
Has thanked: 507 times
Been thanked: 348 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Propi »

Bruno pisze: 11 kwie 2021, 06:09 :shock: :shock: :shock:
Nie zamierzam kwestionować Twojego wyboru zakupu GH ponad oczekiwanie na JotL. Chciałbym tylko dowiedzieć się, jak Ty to powyższe obliczenie różnicy czasu gry wykonałeś :?:
Dwa zdania dalej był wszystkomówiący nawias. Nie chodzi mi o czas przejścia gry, tylko czas nauki/wprowadzenia do niej. JotL ma 5 kampanii wprowadzających, Gloomhaven ich nie ma - moim zdaniem różnica między nauczeniem się GH a nauczeniem się JotL nie jest duża - czy grasz kampanie regularną czy wprowadzającą.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4730
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Mr_Fisq »

Propi pisze: 11 kwie 2021, 02:20 Jestem dopiero po testach solo i dwóch scenariuszach w grupie - więc mój entuzjazm może jeszcze opaść - natomiast jestem pewien, że JotL byłoby jedynie półśrodkiem do celu i ten gloomhavenowy apetyt zaspokoiłby i tak dopiero Gloomhaven we własnej osobie. I tu nawet nie chodzi o to, że ja potrzebuję tych 95 scenariuszy i perspektywy grania przez 100 czy 200 godzin. Tu chodzi o to, że taka opcja jest, opakowana w pudełko i dostępna od ręki. Każdy produkt mniejszy, krótszy i bardziej okrojony będzie już zawsze tylko namiastką tej drugiej, pełnej opcji.

Kluczowa sprawa - lepiej spędzić czas grając, niż czekając na premierę ;)
Jeśli ktoś chce mieć "teraz, natychmiast" jak najwięcej to tak, pełny Gloomhaven będzie lepszą opcją. Ja jestem tylko ciekaw ile osób po zakupie GH rzeczywiście skorzystało z tych 95 scenariuszy (a co za tym idzie jaka jest szansa, że przeciętnemu graczowi przyda się chociaż połowa tego co w GH). IMHO nie ma też się co czarować - GH to nie jest wydatek ~500, tylko bliżej 600, albo i 700 (jeśli mówimy o zakupie nowych produktów), bo bez insertu logistyka tej gry jest upierdliwa/karkołomna/irytująca.

Stąd JotL jako gra tańsza, szybsza w setupie, prostsza i bardziej przystępna jest bardzo dobrym sposobem na rozeznanie, czy rzeczywiście warto ładować się w GH, nie wydając przy tym góry monet.

Wydaje mi się też (może niesłusznie?), że jeśli gra Ci nie podejdzie, to łatwiej/z mniejszą stratą będzie można sprzedać JotL (którego na rynku nie będzie aż tak dużo i jest tańszy) niż GH (który na rynku jest już dość długo, i cena wyższa).

A czekając na JotL można sobie kupić/ograć niejedną grę.

Ja osobiście czekam na JotL mając za sobą doświadczenie podobne do RUNner:
RUNner pisze: 10 kwie 2021, 13:19 Mi Gloomhaven nie bardzo podszedł. Za długi setup, zbyt monotonne przygody (zupełnie jakbym grał w tanki na pegazusie!).
IMHO JotL ma jeszcze jedną istotną zaletę. Jest pomostem między GH, a FH. Po zapoznaniu się z JotL i przeczytaniu kilku porównań do GH i FH łatwiej (i bardziej racjonalnie) będzie można podjąć decyzję: kupić GH? kupić FH? kupić oba? nie kupić żadnego?
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Blacezard
Posty: 61
Rejestracja: 30 mar 2020, 01:46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Blacezard »

Słyszałem na kanale On Table, że premiera polskiej edycji w czerwcu nie jest zagrożona i nic nie słychać by tak miało być. Właśnie to, że „nic nie słychać” mnie najbardziej martwi bo jednak czerwiec z perspektywy planszówkowo wydawniczej to już na zaraz.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11084
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3384 times
Been thanked: 3282 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: japanczyk »

Juz planszowe newsy potwierdziły ze to bzdura wyssana z palca, a premiera jesienią
Awatar użytkownika
13thSON
Posty: 647
Rejestracja: 26 mar 2015, 10:19
Has thanked: 83 times
Been thanked: 194 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: 13thSON »

Jakby była w czerwcu to w sklepach były by na pewno przedsprzedaże.
Chcesz podziękować za wykonaną pracę? Postaw kawkę :) https://buycoffee.to/13thson
Awatar użytkownika
ShapooBah
Posty: 1294
Rejestracja: 18 lip 2018, 13:56
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Has thanked: 365 times
Been thanked: 216 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: ShapooBah »

no chyba, że od czerwca trafi do przedsprzedaży :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
shuji
Posty: 1289
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 220 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: shuji »

chyba już tu pisałem, ale bezpośrednio od Albi mam info, że robią wszystko żeby wrzesień, a czy się uda to nie wiadomo (podobno jeden rabin mówił co innego niż drugi).
Czyli na ten moment wrzesień, w praktyce pewnie październik/listopad, ale raczej na pewno ten rok.
Awatar użytkownika
Blacezard
Posty: 61
Rejestracja: 30 mar 2020, 01:46
Has thanked: 9 times
Been thanked: 12 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Blacezard »

Sierpień 2021 według Board News. Świetna wiadomość, ale wiadomo rezerwa zawsze wskazana ; )

edit: Albi również umieściło taką informację.
Awatar użytkownika
Shodan
Posty: 1236
Rejestracja: 24 cze 2017, 20:15
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 476 times
Been thanked: 447 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Shodan »

Fiacik pisze: 10 maja 2021, 13:14 Ktoś może napisać jak z regrywalnością? Widzę jakieś pudełeczka. Czy to jednostrzałowiec?
To jest takie niby legacy, przechodzi się kolejne scenariusze, nakleja nalepki, czyli teoretycznie jednostrzałowiec.
Awatar użytkownika
yrq
Posty: 963
Rejestracja: 06 sie 2018, 10:55
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 336 times
Been thanked: 363 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: yrq »

Fiacik pisze: 10 maja 2021, 13:14 Ktoś może napisać jak z regrywalnością? Widzę jakieś pudełeczka. Czy to jednostrzałowiec?
Masz 4 postaci i 20cośtam scenariuszy. Domyślnie przechodzisz raz przez kampanię.
Potem możesz zagrać innymi postaciami i z innymi wyborami (trochę inne scenariusze sie odblokowuje).
Można też grać pojedyncze misje.

Jak olejesz naklejki na mapę i np. zapisujesz które scenariusze masz dostępne w danej chwili, to gra nie ma elemtów, które by się niszczyło czy trwale oznaczało - w dowolnym momencie możesz zrobić reset i zagrać inaczej.

My przeszliśmy raz, potem już nie wracaliśmy, a postaci mam dodane do zwykłego Gloomhaven.
Awatar użytkownika
gnysek
Posty: 402
Rejestracja: 30 kwie 2020, 14:28
Has thanked: 40 times
Been thanked: 97 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: gnysek »

Poza tym, że inne postaci to inne ataki, fabularnie bym nie liczył na wielkie różnice za drugim razem. To będzie jednak typowe przejście tej samej gry inną postacią i może zaliczenie tego, co wcześniej się przegapiło (i to już ze świadomością, żeby zrobić coś na odwrót).
Awatar użytkownika
tomuch
Posty: 1927
Rejestracja: 21 gru 2012, 03:17
Lokalizacja: zza winkla
Has thanked: 154 times
Been thanked: 175 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: tomuch »

yrq pisze: 10 maja 2021, 13:23
Fiacik pisze: 10 maja 2021, 13:14 Ktoś może napisać jak z regrywalnością? Widzę jakieś pudełeczka. Czy to jednostrzałowiec?
Jak olejesz naklejki na mapę i np. zapisujesz które scenariusze masz dostępne w danej chwili, to gra nie ma elemtów, które by się niszczyło czy trwale oznaczało - w dowolnym momencie możesz zrobić reset i zagrać inaczej.
Do wersji angielskiej JotL (podobnie zresztą jak do polskiego GH) wyszły naklejki wielokrotnego użytku + mapa, więc może do polskiej wersji też będą.
kolekcja
rabaty: Planszostrefa 11%, Planszomania 7%, 3trolle 7%, Rebel 5%, Cdp 5%, Aleplanszowki 5%, Mepel 5%
bartekb8
Posty: 586
Rejestracja: 10 paź 2011, 11:03
Has thanked: 68 times
Been thanked: 61 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: bartekb8 »

Fiacik pisze: 10 maja 2021, 13:14 Ktoś może napisać jak z regrywalnością? Widzę jakieś pudełeczka. Czy to jednostrzałowiec?
Grę można kończyć wielokrotnie, ale kampania jest bardzo długa więc i tak po jej ukończeniu myślę że nikt/niewielu odczuje potrzebę przechodzenia gry po raz kolejny. Motywacją do kolejnego przechodzenia gry mogą być pozostałe postacie jeśli gramy solo/na 2 osoby (bo wtedy gra się dwoma postaciami, więc siłą rzeczy dwie pozostałe będą musiały poczekać w pudełku). Piszę o postaciach bo to właśnie uczenie się gry nimi, rozwijanie ich i odblokowywanie nowych kart umiejętności daje największą frajdę w grze. A naklejki są ale ja nie używam ani naklejek ani mapy (zamiast tego lepiej ściągnąć i wydrukować z bgg coś co nazywa się campaign tracker - taki niezbędny przybornik, umożliwiający nie tylko odhaczanie misji ale i odblokowanych zestawów przedmiotów, sekretów, itp.).
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11084
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3384 times
Been thanked: 3282 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: japanczyk »

Wyciałem temat o rpzedsprzedazy:
viewtopic.php?f=64&t=71727
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: PytonZCatanu »

Małe Gloomahaven ma 25 scenariuszy, w tym 5 wprowadzających. Pytanie dla doświadczonych graczy:

1. Ile czasu średnio zajmuje scenariusz?
2. Ile czasu zajmuje przejście całej gry?
3. Planujemy grać na 2 graczy. Czy podczas kampanii jest możliwość dołączenia trzeciego gracza na 1-2 scenariuszy?
aeiou871
Posty: 982
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 314 times
Been thanked: 435 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: aeiou871 »

PytonZCatanu pisze: 19 maja 2021, 17:25 Małe Gloomahaven ma 25 scenariuszy, w tym 5 wprowadzających. Pytanie dla doświadczonych graczy:

1. Ile czasu średnio zajmuje scenariusz?
2. Ile czasu zajmuje przejście całej gry?
3. Planujemy grać na 2 graczy. Czy podczas kampanii jest możliwość dołączenia trzeciego gracza na 1-2 scenariuszy?
ad 1. U nas średnio godzinę, min. 30 minut, maksimum 1,5h
ad 2. 14 scenariuszy musisz przejść w głównej linii kampani z czego 5 jest wprowadzających. Ponadto jest 6 scenariuszy pobocznych. Główna linia zajęła nam jakieś 4 weekendy
ad 3. Jest taka możliwość, by dołączać trzeciego czy nawet czwartego gracza w trakcie kampanii na niektóre scenariusze
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4730
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Mr_Fisq »

Pierwsze wrażenia z Unboxingu (ENG):
+ pudełko lekkie nie było, trochę zawartości jest (PLN/kg wychodzą nieźle ;) )
Ale:
- wypraski mogłyby być lepiej wycięte
- standy wydają się trochę za ciasne - wsadzacie w nie potwory?
i co najgorsze:
- trafiły mi się wadliwe elementy => dwie karty charakterystyk potworów były załamane przed oklejeniem i wycięciem; pogadam ze sklepem zobaczę co da się z tym zrobić

Za to:
+ misje wprowadzające wydają się być dobrze zorganizowane, zobaczymy po ograniu.
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4730
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Mr_Fisq »

kinioo pisze: 17 maja 2021, 16:07
Spoiler:
I jak ten "maly", daje rade?

Tez sie nad nim zastanawiam, wlasnie w wersji EN do grania solo.

K.
Pierwszy scenariusz grałem solo na dwie ręce - wejście w grę było na tyle proste i przyjemne, że spróbowałem wciągnąć żonę.
Następnie rozegrałem 1 i 2 scenariusz w 2 osoby. Po tych 3 rozgrywkach jestem bardzo zadowolony z zakupu (BGG: 8.5/10)

:+1: Żona nie uciekła od stołu.
:+1: Te trzy rozgrywki nie zajęły nam pół dnia - niby to tylko krótkie scenariusze wprowadzające, ale dzięki takiemu rozwiązaniu mamy okazję obyć się z podstawowymi mechanikami na tyle, że pełne scenariusze też powinny iść sprawnie.
:+1: Gra fabularnie zaczyna się dużo ciekawiej niż duży Gloomhaven.
:+1: Red Guard i Hatchet wydają się ciekawszą parą niż Brute i Scoundrel.

:-1: Dalej przydałby się insert, ale nie jest on aż tak krytyczny jak w dużym Gloomhavenie

Na razie nie widzę, czego tu nie lubić :)
Wiadomo, jest mniej postaci/scenariuszy/przedmiotów etc. niż w dużym Gloomhavenie, ale na początek wydaje się to nawet lepszym rozwiązaniem.
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: PytonZCatanu »

Mr_Fisq pisze: 23 maja 2021, 17:10 Bla
Bla
. 🙂

Dzięki za pierwsze wrażenia. Daj znać jak sytuacja po 5 scenariuszu.

Ja czekam na wersję PL, ale chętnie poczytam coś dla zapełnienia czasu. 🙂
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4730
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1244 times
Been thanked: 1457 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: Mr_Fisq »

PytonZCatanu pisze: 23 maja 2021, 17:37 Dzięki za pierwsze wrażenia. Daj znać jak sytuacja po 5 scenariuszu.

Ja czekam na wersję PL, ale chętnie poczytam coś dla zapełnienia czasu. 🙂
Mnie najbardziej zastanawia, jak Jaws zniesie konkurencję Too Many Bones, które powinno do mnie zawitać w nadchodzącym tygodniu.
Sprzedam: Root z dodatkami, Lands of Galzyr, Sands of Shurax, Etherfields KS PL, Inferno i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
PytonZCatanu
Posty: 4563
Rejestracja: 23 mar 2017, 13:53
Has thanked: 1701 times
Been thanked: 2142 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: PytonZCatanu »

Czy aplikacja Gloomahaven Helper wspiera także Szczęki Lwa?

Warto grać z aplikacją? W czym ona pomaga?
Ostatnio zmieniony 26 maja 2021, 10:49 przez PytonZCatanu, łącznie zmieniany 1 raz.
aeiou871
Posty: 982
Rejestracja: 18 kwie 2017, 11:12
Has thanked: 314 times
Been thanked: 435 times

Re: Gloomhaven: Jaws of the Lion (Isaac Chidres)

Post autor: aeiou871 »

PytonZCatanu pisze: 26 maja 2021, 10:45 Czy aplikacja Gloomahaven Helper wspiera także Szczęki Lwa?
Wspiera Jaws of the Lion. Polski język został wprowadzony dla podstawki, więc pewnie pojawi się także kiedyś dla Szczęk.
ODPOWIEDZ