Nemesis (Adam Kwapiński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
profes79
Posty: 427
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:16
Has thanked: 35 times
Been thanked: 136 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: profes79 »

Ja mam za sobą dzisiaj pierwszą rozgrywkę w coopie i mam wrażenie, że ten tryb się nadaje głównie do wprowadzania nowych graczy, żeby nie doznali zbytniego szoku w starciu z brutalnością i bezwzględnością normalnej rozgrywki. Na pewno jest zdecydowanie prostszy gdy wiadomo, że do każdego można mieć pełne zaufanie; nie ma problemu ustawiania koordynatów czy sprawdzania silników itp.
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11084
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3384 times
Been thanked: 3282 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

profes79 pisze: 23 lut 2020, 21:42 Ja mam za sobą dzisiaj pierwszą rozgrywkę w coopie i mam wrażenie, że ten tryb się nadaje głównie do wprowadzania nowych graczy, żeby nie doznali zbytniego szoku w starciu z brutalnością i bezwzględnością normalnej rozgrywki. Na pewno jest zdecydowanie prostszy gdy wiadomo, że do każdego można mieć pełne zaufanie; nie ma problemu ustawiania koordynatów czy sprawdzania silników itp.
Tryb full-coop jest dodany na siłe do tej gry i IMHO kompletnie nie działa pozbawiajac gre sporej dozy emocji i niepewnosci
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 271 times
Been thanked: 939 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: brazylianwisnia »

Tryb coop istnienie po to by można grac kampanie solo na dwie rece ;-)
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
profes79
Posty: 427
Rejestracja: 28 gru 2008, 18:16
Has thanked: 35 times
Been thanked: 136 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: profes79 »

japanczyk pisze: 24 lut 2020, 22:50
profes79 pisze: 23 lut 2020, 21:42 Ja mam za sobą dzisiaj pierwszą rozgrywkę w coopie i mam wrażenie, że ten tryb się nadaje głównie do wprowadzania nowych graczy, żeby nie doznali zbytniego szoku w starciu z brutalnością i bezwzględnością normalnej rozgrywki. Na pewno jest zdecydowanie prostszy gdy wiadomo, że do każdego można mieć pełne zaufanie; nie ma problemu ustawiania koordynatów czy sprawdzania silników itp.
Tryb full-coop jest dodany na siłe do tej gry i IMHO kompletnie nie działa pozbawiajac gre sporej dozy emocji i niepewnosci
Według mnie działa, pozwalając na spokojnie pokazać świeżemu graczowi mechanikę gry. Niemniej jednak jest to według mnie dobre rozwiązanie w układzie jeden doświadczony gracz + reszta świeżynek; większa ilość doświadczonych graczy sie nudzi.

Nie zmienia to faktu, że mieliśmy epicką scenę, gdy gra sie ułożyła tak, że w kokpicie udało sie ustawić koordynaty właściwe, po czym zlazły się tam dwa osobniki dorosłe i królowa. Gdy w końcu wywaliły drzwi do sąsiedniego pomieszczenia, pilot z sąsiedniej kabiny radiowej rzucił tam granat. Jeden obcy zginął (był wcześniej ranny) a królowa i drugi dorosły uciekli podkulając ogony :)
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 178 times
Been thanked: 44 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Bartoszeg02 »

Mam do was takie pytanko. Czy dodatek 'Nemesis: Aftermath & Void Seeders' jest wart wydania dość sporych dodatkowych $$$? :) z czego widzę zawartość jest całkiem syta (nowi bohaterowie oraz nowy rodzaj obcych), tylko że obecnie kosztuje też niemało. Czy ta nowa rasa + postacie to jest jakiś must have czy cieszyć się podstawką i nie zaprzątać sobie głowy tym pudłem?
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4530
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Zależy jakie to kwoty i jak bardzo lubisz grę. Ja osobiście SG na szczęście mam zamówione, ale na pewno tak czy owak bym je brał. Dodatek ten płatny juz zależy od ceny- może wezme może nie.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

Bartoszeg02 pisze: 15 mar 2020, 19:55 Mam do was takie pytanko. Czy dodatek 'Nemesis: Aftermath & Void Seeders' jest wart wydania dość sporych dodatkowych $$$? :) z czego widzę zawartość jest całkiem syta (nowi bohaterowie oraz nowy rodzaj obcych), tylko że obecnie kosztuje też niemało. Czy ta nowa rasa + postacie to jest jakiś must have czy cieszyć się podstawką i nie zaprzątać sobie głowy tym pudłem?
Podoba Ci się gra? Nowy zestaw bohaterów i dwie calkiem różne rasy obcych to jest coś czego potrzebujesz? Musisz sobie sam odpowiedzieć. Ja tam czekam na paczkę.
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4120
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 271 times
Been thanked: 939 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: brazylianwisnia »

Jakby na to nie patrzeć jest to ogromny zastrzyk zmian gameplayowych. Kilka nowych postaci, nlwy tryb gry po rozegraniu normalnej rozgrywki(Aftermath) oraz nowa rasa ktory zmienia bardzo wiele. Lubisz Nemesis?grasz regularnie? W takim razie warto. Pytanie tylko za ile?
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Awatar użytkownika
Bartoszeg02
Posty: 567
Rejestracja: 25 mar 2009, 21:35
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 178 times
Been thanked: 44 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Bartoszeg02 »

Dzięki za odpowiedzi!
Generalnie Nemesisa jeszcze nie posiadam (jestem po 2 grach u kolegi i gra mnie oczarowała). Dlatego planuję zaraz zaopatrzyć się we własną podstawkę no i jeszcze... wytropić jakąś ofertę z pudłem z KS :)
Widziałem że ktoś sprzedaje dodatek po angielsku 'Aftermath/ Voidseeders + medyk' i teraz mam zagwozdkę. Bo myślałem że ekskluzywy były w pudle 'Aftermath/ Voidseeders' ale to '+ medyk' brzmi trochę tak jakby nie było tutaj innych bohaterów. No cóż, muszę wypytać sprzedającego :)
Awatar użytkownika
japanczyk
Moderator
Posty: 11084
Rejestracja: 26 gru 2018, 08:19
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 3384 times
Been thanked: 3282 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: japanczyk »

Bartoszeg02 pisze: 15 mar 2020, 22:19 Dzięki za odpowiedzi!
Generalnie Nemesisa jeszcze nie posiadam (jestem po 2 grach u kolegi i gra mnie oczarowała). Dlatego planuję zaraz zaopatrzyć się we własną podstawkę no i jeszcze... wytropić jakąś ofertę z pudłem z KS :)
Widziałem że ktoś sprzedaje dodatek po angielsku 'Aftermath/ Voidseeders + medyk' i teraz mam zagwozdkę. Bo myślałem że ekskluzywy były w pudle 'Aftermath/ Voidseeders' ale to '+ medyk' brzmi trochę tak jakby nie było tutaj innych bohaterów. No cóż, muszę wypytać sprzedającego :)
Medyk był dodatkowa postacią
Aftermath ma dodatkowe postaci oprócz medyka
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: vojtas »

Będzie też mata. :)
Awatar użytkownika
lotheg
Posty: 795
Rejestracja: 11 paź 2017, 10:25
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 271 times
Been thanked: 276 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: lotheg »

A ja mam za sobą wczoraj świetną partię solo :) Zagrałem na dwie postaci.

Kapitan i Zwiadowczyni mieli odkryć cały statek, oboje musieli nadać sygnał i zniszczyć gniazdo lub cały statek. Początek był spokojny, intruzi długo nie pojawiali się dzięki dobrej współpracy załogi. Potem, ze względu na cel odkrycia całego statku, para postanowiła się rozdzielić i niedługo później Kapitan został zaskoczony w gabinecie zabiegowym przez Królową, która jeszcze przywołała do siebie dorosłego osobnika. Na szczęście Kapitan przy pomocy Ognia Zaporowego uciekł z gabinetu, a Zwiadowczyni miała jednorazowy klucz bezpieczeństwa, którym zamknęła dwóch intruzów w środku. Niedługo później znowu połączyli siły i z kolejnym intruzem, który się pojawił chcieli się wspólnie rozliczyć. Niestety po władowaniu w niego 5 pocisków ten salwował się ucieczką. Zaraz po tym odkryli sektor ewakuacyjny i dzięki znalezionemu przedmiotowi Zwiadowczyni była w stanie otworzyć kapsuły. Do odkrycia pozostało 5 pomieszczeń i gdzieś tam musiało być gniazdo. Końcówka była prawdziwie filmowa. Kapitan, wiedząc, że idzie na śmierć, zaczął niszczyć gniazdo co czynił w większości gołymi rękoma, a Zwiadowczyni wróciła do sektora ewakuacyjnego, który miał otwarte kapsuły, ale w pomieszczeniu siedział obcy. Pozostała bez amunicji, czekając w pomieszczeniu obok, na to co przyniesie los. Kapitan zniszczył gniazdo, uciekając z niego został mocno ranny i niestety wykrwawił się. Przez 3 tury żadne wydarzenie nie powodowało ruchu dorosłego osobnika, który czekał w sektorze ewakuacyjnym. W ostatnim możliwym momencie przemieścił się on i w ostatniej turze, tuż przed skokiem w nadprzestrzeń, Zwiadowczyni wsiadła do kapsuły i się wystrzeliła na Ziemię. Zwyciężyła :)
Kanban to najlepszy Vital, a Trajan jest lepszy od Zamków.
Wishlista
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 876
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 302 times
Been thanked: 295 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: KOSHI »

Ja tam się zapytam o parę rzeczy:

1) Piszecie, że coś płynie statkiem,a wbijam na iszop i jest podstawka za 480 ziko do zakupienia na przedziale 1 i 2 kwartał. Jakieś kikstartery kolejne, wcześniejsze, bardziej rozbudowane, czy można se podstawkę ze sklepu brać bo też zakupili / płyną tym statkiem do nich/ whatever? Nie znam tematu, nie śledzę, nie wiem, zarobiony jestem i wędliny do świąt starczy... :wink: Oświećcie mnie.

2) Jak to bangla solo? Innego trybu u mnie nie będzie niestety... Kuzyn ino chce chlać a żona pozostała na etapie Carcassone... :roll: Pytam bo czytam, ze są zadania zabij kolegę. No, ale jak chcę grać 1 postacią? To co wtedy? Część zadań odpada, czy granie na 2 ręce z rozdwojeniem jaźni, że zapominam na chwile o celach?
Awatar użytkownika
KOSHI
Posty: 876
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:23
Has thanked: 302 times
Been thanked: 295 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: KOSHI »

Cena zaporowa dla mnie niestety więc dobry research w cenie to raz. Dwa - myślałem jeszcze o Obcym, który ma wyjść za niedługo (o ile wyjdzie). Aliens: Another Glorious Day in the Corps! (Andrew Haught)- jest wątek na forum. Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game - pooglądałem przykładowa rozgrywkę w necie. No sorry, ale Kamień Gromu jak dla mnie. Żadna alternatywa do Nemesis. Zostaje jeszcze stary Obcy, bo dodrukować można za free, ale nie ma trybu solo, a po drugie, takie gry to mnie jarały jak Talisman, ale w okolicach 1990 roku... Brać Nemesis czy nie brać do grania solo o to jest pytanie...
Awatar użytkownika
norolim
Posty: 82
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:50
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: norolim »

KOSHI pisze: 16 mar 2020, 21:14 2) Jak to bangla solo? Innego trybu u mnie nie będzie niestety... Kuzyn ino chce chlać a żona pozostała na etapie Carcassone... :roll: Pytam bo czytam, ze są zadania zabij kolegę. No, ale jak chcę grać 1 postacią? To co wtedy? Część zadań odpada, czy granie na 2 ręce z rozdwojeniem jaźni, że zapominam na chwile o celach?
Ja grałem kilka razy solo i bardzo mi się podobało. Gra potrafi trzymać w napięciu, a jak spuścisz ze smyczy wyobraźnię, masz szansę poczuć klimat końcowych 30 minut ósmego pasażera Nostromo. Ty jeden na wielkim statku, a przeciw tobie czas i przeciwnik, z którym w otwartej konfrontacji nie masz sans. Uratować może cię tylko dobry plan i odrobina szczęścia.

Do gry solo używa się specjalnych zasad, więc nie ma problemu z niedostosowanymi zadaniami — talia celów jest inna w tym trybie. Jeśli pomoże Ci to podjąć decyzję, możesz sobie przeczytać opis jednej w moich rozgrywek solowych, którą zostawiłem tu parę miesięcy temu. Właściwy opis zaczyna się od słów Trzecią grę zagrałem solo mechanikiem...
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1562
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 63 times
Been thanked: 106 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Muad'Dib »

Na Aliens: Another Glorious Day in the Corps! jeszcze długo bym nie liczył. To gra, która ma co najmniej z roczne opóźnienie. Dopóki faktycznie jej nie zobaczymy w sklepach to nie ma co gdybać. To wydawnictwo tak ma od dłuższego czasu (GF9). Co do Nemesisa to dostawy od Awaken Realms nie mają dla Ciebie znaczenia, jako że nie wspierałeś. Twoja jedyna szansa to odkupić od kogoś jego egzemplarz albo czekać na dodruk ze strony Rebela, który jest odpowiedzialny za wersję sklepową.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4530
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Kurde to muszę meczyć ludziom dupe, żeby mi kupili bo mega chciałbym ten dodatek z KS <3 Swoją drogą miałem baaardzo ciekawą rozgrywkę ostatnio. Graliśmy w 5 osób, sama końcówka. Jeden kolega już uciekł kapsułą, dwie koleżanki nie żyją, kumpel na drugim końcu statku i ja. Cały statek potworów, on ma 2 opatrzone rany, ja ledwo dycham również. Po chwili umiera. Zostałem sam, quest wykonany, ale statek ledwo zipie, pełen potworów a do kapsuł nie dość że kawałek to obcy w nich i w około również. Miałem już tego nie dogrywać, ale stwierdziłem, że będę fair i dogram. Ide do kapsuł, po drodze pasuje. W wydarzeniach karta, że obcy znikają ze statku (nie pamietam która, ale 2 po drodze zniknelo, a ten w kapsule poszedl gdzie indziej chyba). Droga czysta, Doszedlem. Okej teraz rzut za szmery przy wchodzenia do pomieszczenia. Byleby wyrzucic cisze, bo tylko ona ratuje lub jednorazowy rzuc 2/3. Cyk wejscie cisza, drugi rzut zeby wejsc do kapsuly... cyk znowu cisza. Reszta w szoku. No to sprawdzamy statek... cały przetrwał. Sprawdzamy postacie, kolega czysty ja miałem 2 karty skazenia. Sprawdzam i obie są niezarażone. Uff przeżyłem. Teraz sprawdzamy questy- mój był aby statek doleciał na marsa (okłamałem wszystkich i mówiłem, że lecimy na Ziemie). Quest zrobiony, kolega wkurzony mówi, że jego questem było, aby wszyscy zgineli lub żebym ja zginął... Z gry, która miałem chować bo przegram skończylo się wygraną. Drugi najwiekszy fart w mojej histoori planszowek.
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Muad'Dib
Posty: 1562
Rejestracja: 01 paź 2013, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 63 times
Been thanked: 106 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Muad'Dib »

Jeśli chodzi o samą podstawkę, wersji KS to już nie kupisz przez PM. Sprzedaż będzie ograniczona do resztek nakładu samych dodatków, które zostaną po rozesłaniu zamówień. Co do dostępności samych dodatków to na razie ciężko powiedzieć co będzie dostępne i w jakim nakładzie.
IMustNotFear.FearIsTheMind-Killer.FearIsTheLittle-death ThatBringsTotalObliteration.IWillFaceMyFear.
IWillPermitItToPassOverMeAndThroughMe.
AndWhenItHasGonePast,IWillTurnTheInnerEyeToSeeItsPath.
WhereTheFearHasGoneThereWillBeNothing. OnlyIWillRemain.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4530
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Muad'Dib pisze: 17 mar 2020, 00:03 Jeśli chodzi o samą podstawkę, wersji KS to już nie kupisz przez PM. Sprzedaż będzie ograniczona do resztek nakładu samych dodatków, które zostaną po rozesłaniu zamówień. Co do dostępności samych dodatków to na razie ciężko powiedzieć co będzie dostępne i w jakim nakładzie.
Chodzi mi tylko i wyłącznie o Terrain Expansion i Karnomorfy (chyba tak się nazywały te potworki), a no i playmata, ale jej pewnie będzie dużo dostępnej :)
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8775
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

Sprzątanie z grubsza zrobione. Bardzo proszę wszelkie dyskusje związane z kampanią, dostawą, domówieniami, reklamacjami i innymi rzeczami, które nie s a związane z rozgrywką, kierować do właściwego działu:

viewtopic.php?f=57&t=54100
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Zielony123
Posty: 146
Rejestracja: 03 sty 2020, 18:08
Has thanked: 28 times
Been thanked: 25 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Zielony123 »

@KOSHI
Moim zdaniem jak będziesz tylko grał tylko solo to odpuść sobie tą grę. Gra polega na negatywnej interakcji między graczami. Każdy wie ze ktoś chce kogoś zdradzić i tylko pytanie kiedy to nastąpi- taki jej urok.
W grze solo tego nie doświadczysz. Dla mnie najlepiej gra się w dwie max trzy osoby.
Grałem tez solo kilka razy i te rozgrywki są dalekie od gry z innymi.
Podstawki będą jeszcze do zakupienia w sklepie. Do końca marca AW rozsyła paczki, a sklepy dostaną swoje na końcu wiec pewnie na początku kwietnia będzie można zakupić.
Awatar użytkownika
Mixthoor
Posty: 516
Rejestracja: 05 sty 2018, 23:42
Has thanked: 97 times
Been thanked: 67 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Mixthoor »

Solo można grać, jedną bądź wieloma postaciami, w trybie kooperacyjnym. Solo przeszedłem również kampanię.

Koshi, Zonę grałeś solo, zatem i Nemesis sprawi Ci dużo przyjemności.
Awatar użytkownika
VivoBrezo
Posty: 786
Rejestracja: 11 sie 2019, 10:56
Has thanked: 157 times
Been thanked: 534 times
Kontakt:

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: VivoBrezo »

Według mnie, gra dużo traci w trybie solo.

Natomiast ostatnio rozegrałem 2 pierwsze misje w kampanii i jest miód. Kupowałem Nemesis przede wszystkim dla podstawki, ale kampania jest tak dobrze zrobiona, że mogłaby spokojnie robić za osobną grę/dodatki. W mojej opinii poziomem dorównuje np. Posiadłości Szaleństwa.

Ok, jest to opinia po dwóch misjach, zobaczymy jak będzie dalej.

Ps: Medyk jest bardzo mocną postacią. Dobranie karty za leczenie na zielonym polu, iniekcja i przedmiot osobisty dający dobranie do 5 kart (jednorazowy), mega ułatwiają grę. Trochę balansuje ją 2 sztuki ammo w magazynku, ale tylko trochę.
Cześć! Nie widzicie nas, ale możecie nas usłyszeć w podcaście Kości, Piony i Bastiony. Rozmawiamy o grach, które lubimy, bo życie jest za krótkie, na te słabe.
Kości, Piony i Bastiony Youtube
Kości, Piony i Bastiony Spotify
Zielony123
Posty: 146
Rejestracja: 03 sty 2020, 18:08
Has thanked: 28 times
Been thanked: 25 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: Zielony123 »

Dodatek Terrain jest jeszcze dostępny na stronie Rebel, jakby ktoś szukał po trochę innych cenach niż na Allegro
yoyocmg
Posty: 259
Rejestracja: 18 wrz 2016, 11:49
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 28 times
Been thanked: 18 times

Re: Nemesis (Adam Kwapiński)

Post autor: yoyocmg »

Czy ktoś już grał z dodatkiem Carnomorphs i może coś o nim opowiedzieć?
ODPOWIEDZ