Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8775
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

manicminer pisze: 29 lut 2020, 10:15
Paskuder pisze: 29 lut 2020, 10:05
manicminer pisze: 27 lut 2020, 19:12 Co nie przeszkadza im ciągle wypuszczać nowych KS i doić graczy.
Rozwiń temat bo nie ogarniam. Mają nie robić nowych gier czy mają je rozdawać za darmo żeby nie doić biednych graczy??? :?:
Skupić się na już zakończonych KSach, wydać w retailu to co nie jest exclusive, a później zgłaszać się po następna kasę z KSa jak będzie potrzeba.
Natomiast oni szybko się uczą od CMON, szkoda tylko że nie tych dobrych rzeczy.
W ogóle to KS powinien ukrócić wydawanie nowych KSów przed ukończeniem poprzednich. Tylko że to kasa...
To tak nie działa. Wg. Twojego toku myślenia, w Awaken Realms są sami "ludzie od wszystkiego", czyli każdy z nich może być projektantem, marketingowcem, grafikiem itd. A to tak nie działa. Mają swoich ludzi, którzy robią swoją działkę. I teraz tak: gdyby firma skupiła się tylko i wyłącznie na retailu, to ludzie od projektowania nowych gier by siedzieli bezczynnie. Graficy by nie mieli roboty. Marketingowcy by się obijali. Płacić tym ludziom za nic? Wiadomo, że nie. Zakończyć albo zawiesić współpracę? Też nie, bo zaraz znajdą sobie inne zlecenia i jak ich AR będzie potrzebować, to będą zajęci.

Aby firma normalnie funkcjonowała, to poszczególni pracownicy muszą na siebie zarabiać. Nie może być przestojów w projektowaniu nowych gier dlatego, że stare kickstartery jeszcze nie zostały do końca porozsyłane. Musi być ciągłość pracy. Dlatego to całkiem normalne, że robią nowe kampanie przed końcem starych, bo ludzie od projektowania, graficy, marketingowcy itp., zrobili swoją robotę.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
manicminer
Posty: 855
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 79 times
Been thanked: 114 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: manicminer »

Curiosity pisze: 29 lut 2020, 10:44
manicminer pisze: 29 lut 2020, 10:15
Paskuder pisze: 29 lut 2020, 10:05

Rozwiń temat bo nie ogarniam. Mają nie robić nowych gier czy mają je rozdawać za darmo żeby nie doić biednych graczy??? :?:
Skupić się na już zakończonych KSach, wydać w retailu to co nie jest exclusive, a później zgłaszać się po następna kasę z KSa jak będzie potrzeba.
Natomiast oni szybko się uczą od CMON, szkoda tylko że nie tych dobrych rzeczy.
W ogóle to KS powinien ukrócić wydawanie nowych KSów przed ukończeniem poprzednich. Tylko że to kasa...
To tak nie działa. Wg. Twojego toku myślenia, w Awaken Realms są sami "ludzie od wszystkiego", czyli każdy z nich może być projektantem, marketingowcem, grafikiem itd. A to tak nie działa. Mają swoich ludzi, którzy robią swoją działkę. I teraz tak: gdyby firma skupiła się tylko i wyłącznie na retailu, to ludzie od projektowania nowych gier by siedzieli bezczynnie. Graficy by nie mieli roboty. Marketingowcy by się obijali. Płacić tym ludziom za nic? Wiadomo, że nie. Zakończyć albo zawiesić współpracę? Też nie, bo zaraz znajdą sobie inne zlecenia i jak ich AR będzie potrzebować, to będą zajęci.

Aby firma normalnie funkcjonowała, to poszczególni pracownicy muszą na siebie zarabiać. Nie może być przestojów w projektowaniu nowych gier dlatego, że stare kickstartery jeszcze nie zostały do końca porozsyłane. Musi być ciągłość pracy. Dlatego to całkiem normalne, że robią nowe kampanie przed końcem starych, bo ludzie od projektowania, graficy, marketingowcy itp., zrobili swoją robotę.

Eeee, czyli z retaila nie ma pieniędzy na wydawanie nowych gier ? Może dlatego że duża część z tego co zostało wydane przez KS nie do końca trafiło do sklepów, o czym właśnie mówię. CMON wg raportu ma więcej kasy z retaila niż z KS... tylko łatwość sięgnięcia do kieszeni planszówkowiczów sprawia że lepiej i bez ryzyka sprzedać dużo plastiku na KS.
Normalna sytuacja = KS, produkcja i wysyłka, później retail tego co nie exlusive, nowy KS.
Dojenie graczy = KS, KS, KS, wysyłka z opóźnieniem, wysyłka z opóźnieniem, resztki w retail, KS, wysyłka z opóźnieniem... Jeśli nie chcesz zamrozić kasy na kilka lat to się wypchaj albo walcz z innymi o dodatki. I tak dla mnie wygląda sytuacja przy LoH.
Ostatnio zmieniony 29 lut 2020, 12:55 przez manicminer, łącznie zmieniany 1 raz.
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: morthi »

Dla wszystkich, którzy nie kupili wszystkiego w czasie kampanii (a szczególnie dla osób biorących pierwszy raz w projekcie kickstarter) niech będzie to cenna lekcja. Albo bierzesz all-in i nie martwisz się niczym bo kiedyś dostaniesz to co wsparłeś albo świadomie nie bierzesz wszystkiego i liczysz, że kiedyś zostanie wydane i dostępne w sklepie to co było na kickstarterze.

Jak jesteś "janusz biznesu" to bierzesz dwa all in, a po kampanii sprzedajesz jeden egzemplarz co w efekcie obniża Ci całkowity koszt zakupu.

Kolejny raz należy przypomnieć, że kickstarter to nie preorder - kupujesz marzenia twórców, które mogą się ziścić i wtedy cieszysz się grą albo czekasz na ich realizację niewiadomo jak długo.

LoH w polskiej wersji to tylko 2,5 roku czekania od zakończenia zbiórki więc nie jest to najgorszy czas oczekiwania ;) Angielska wersja była o wiele szybciej.
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

Szybkie pytanie. Były karty świątyń dla więcej niż 4 graczy w warlord boxie?
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: morthi »

Fenrisek83 pisze: 29 lut 2020, 13:06 Szybkie pytanie.
Szybka odpowiedz. Tak.

Trochę wolniejsza - tak, były dwie karty dla gier dla 6 graczy z wyraźnym zaznaczeniem w instrukcji, że można te karty wykorzystywać wyłącznie w wariancie 6 osobowym.
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

morthi pisze: 29 lut 2020, 13:15
Fenrisek83 pisze: 29 lut 2020, 13:06 Szybkie pytanie.
Szybka odpowiedz. Tak.

Trochę wolniejsza - tak, były dwie karty dla gier dla 6 graczy z wyraźnym zaznaczeniem w instrukcji, że można te karty wykorzystywać wyłącznie w wariancie 6 osobowym.
Przeglądam instrukcje do dodatku dark ages i nie widzę niczego na temat tych kart świątyń. Możesz mi podać numer strony? :?
sngt
Posty: 127
Rejestracja: 26 lut 2014, 21:49
Has thanked: 23 times
Been thanked: 3 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: sngt »

Z tego co pamietam to za wydanie w „retailu” odpowiedzialny był Phalanx, więc pytania do nich czemu nie schodziła podstawka i czemu nie wydali dodatków. Dodatki, które teraz sie pojawiają to są te z magazynów AR.
Moja kolekcja - klik
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: morthi »

Jednak te karty chyba były w city of steel (zgodnie z instrukcją) ale już nie pamiętam z którego pudełka je wyjmowalem
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8775
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

Fenrisek83 pisze: 29 lut 2020, 13:31
morthi pisze: 29 lut 2020, 13:15
Fenrisek83 pisze: 29 lut 2020, 13:06 Szybkie pytanie.
Szybka odpowiedz. Tak.

Trochę wolniejsza - tak, były dwie karty dla gier dla 6 graczy z wyraźnym zaznaczeniem w instrukcji, że można te karty wykorzystywać wyłącznie w wariancie 6 osobowym.
Przeglądam instrukcje do dodatku dark ages i nie widzę niczego na temat tych kart świątyń. Możesz mi podać numer strony? :?
Te karty są dodawane do City of Steel, a nie do Dark Ages.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

Curiosity pisze: 29 lut 2020, 14:20
Fenrisek83 pisze: 29 lut 2020, 13:31
morthi pisze: 29 lut 2020, 13:15

Szybka odpowiedz. Tak.

Trochę wolniejsza - tak, były dwie karty dla gier dla 6 graczy z wyraźnym zaznaczeniem w instrukcji, że można te karty wykorzystywać wyłącznie w wariancie 6 osobowym.
Przeglądam instrukcje do dodatku dark ages i nie widzę niczego na temat tych kart świątyń. Możesz mi podać numer strony? :?
Te karty są dodawane do City of Steel, a nie do Dark Ages.
Czyli mając kompletny zestaw to są tylko takie 2 karty? Coś mi chodzi po głowie, że były dwa komplety po 2 karty i chciałem je jakoś zaznaczyć aby się nie mieszały. Może to umysł płata mi figle. :/
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8775
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

Fenrisek83 pisze: 29 lut 2020, 14:41 Czyli mając kompletny zestaw to są tylko takie 2 karty? Coś mi chodzi po głowie, że były dwa komplety po 2 karty i chciałem je jakoś zaznaczyć aby się nie mieszały. Może to umysł płata mi figle. :/
Są tylko dwie nowe karty świątyń.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 142 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Paskuder »

manicminer pisze: 29 lut 2020, 10:15
Paskuder pisze: 29 lut 2020, 10:05
manicminer pisze: 27 lut 2020, 19:12 Co nie przeszkadza im ciągle wypuszczać nowych KS i doić graczy.
Rozwiń temat bo nie ogarniam. Mają nie robić nowych gier czy mają je rozdawać za darmo żeby nie doić biednych graczy??? :?:
Skupić się na już zakończonych KSach, wydać w retailu to co nie jest exclusive, a później zgłaszać się po następna kasę z KSa jak będzie potrzeba.
Natomiast oni szybko się uczą od CMON, szkoda tylko że nie tych dobrych rzeczy.
W ogóle to KS powinien ukrócić wydawanie nowych KSów przed ukończeniem poprzednich. Tylko że to kasa...
Przy LoH jest brak informacji czy dodatki będą jeszcze dostępne w sklepie, mata też zeszła, nic nie wiadomo o tłumaczeniu i wydaniu Dark Ages, który jest wymagany do niektórych dodatków.
Ale czego od nich oczekujesz? Przecież od samego początku byli odpowiedzialni za ks a za retail phalanx który dał ciała i stwierdził że produkt ma jednak w (_!_). Ar po wycofaniu się phalanxa stwierdziło że "może" wyda (a może nie wyda, jak im się będzie chciało). Z pretensjami teraz to chyba do wydawcy retailowego a nie ksowego.
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: grzeslaw90 »

Phalanx się 'wypiął' bo polski LoH zalegał bardzo długo w magazynach. Nie wiem czy pamiętasz wielką wyprzedaż wynikającą właśnie z tego względu. Z biznesowego punktu widzenia posunięcie jak najbardziej zrozumiałe z ich strony.
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 142 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Paskuder »

grzeslaw90 pisze: 29 lut 2020, 16:08 Phalanx się 'wypiął' bo polski LoH zalegał bardzo długo w magazynach. Nie wiem czy pamiętasz wielką wyprzedaż wynikającą właśnie z tego względu. Z biznesowego punktu widzenia posunięcie jak najbardziej zrozumiałe z ich strony.
Oczywiście że jak najbardziej zrozumiałe i racjonalne. Tak samo jak decyzja ar do zajmowania się tylko KS a nie rozmienianiem się na drobne. Dlatego ich decyzja że być może zajmą się retailem jest dla mnie zaskakująca (z czego chyba powoli zaczynają się wycofywać rakiem) z biznesowego i logistycznego punktu widzenia. Tym bardziej zaskakujące dla mnie są pretensje graczy do nich że produkt jest niedostępny w retailu...
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Awatar użytkownika
Curiosity
Administrator
Posty: 8775
Rejestracja: 03 wrz 2012, 14:08
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 2685 times
Been thanked: 2362 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Curiosity »

Paskuder pisze: 29 lut 2020, 19:22 Tym bardziej zaskakujące dla mnie są pretensje graczy do nich że produkt jest niedostępny w retailu...
Z drugiej strony jak nie zamierzasz zajmować się retailem, to oznaczasz w kampanii, że gra jest "KS Exclusive" i tyle.
Jesteś tu od niedawna? Masz pytania co do funkcjonowania forum? Pisz.
Regulamin forum || Regulamin podforum handlowego
Paskuder
Posty: 725
Rejestracja: 18 gru 2016, 13:22
Lokalizacja: Skawina
Has thanked: 118 times
Been thanked: 142 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Paskuder »

Curiosity pisze: 29 lut 2020, 19:30
Paskuder pisze: 29 lut 2020, 19:22 Tym bardziej zaskakujące dla mnie są pretensje graczy do nich że produkt jest niedostępny w retailu...
Z drugiej strony jak nie zamierzasz zajmować się retailem, to oznaczasz w kampanii, że gra jest "KS Exclusive" i tyle.
Teoretycznie tak. Ale w dzisiejszych czasach ma to tyle sensu co kot napłakał (patrz 7th continent czy dodatki do everdell, żeby wymienić pierwsze z brzegu)
crus221 - "Teraz pytanie czy sprzedać nerkę dla gry..."
olsszak - "Swoją drogą po ile nerka teraz?"
crus221 - "Jeden Lords of Hellas lub dwie Kawerny"
Casiliasplp
Posty: 580
Rejestracja: 07 lip 2013, 22:33
Lokalizacja: Żyrardów
Has thanked: 11 times
Been thanked: 43 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Casiliasplp »

A ja się podzielę info o rozgrywce na 6 osób :D
trwała 6 godzin xD
wygrana : Monument

Graliśmy z Posejdonem jako głównym bogiem
Wprowadza mniej zamętu niż Hades ale więcej niż Hefajstos.
Czasem zapomina się o tej flocie żeby dodać do wali ( porty są bardzo słabo widoczne czaje się na porty i portale hadesu wydrukowane 3d )
Artefakt Posejdona jest OP :D Jeśli ktoś broni monumentu jak u nas dostał strzała stracił 6 jednostek od razu.
Gra jest megaaaa przyjemnie :D fajne jest sterowanie potworem z fabryki :D
Troja jest przereklamowana :P
nie mogę się doczekać więcej !

Oto moje spostrzeżenia :)
Hala Madrid
Awatar użytkownika
13thcaesar
Posty: 607
Rejestracja: 13 kwie 2014, 21:11
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 47 times
Been thanked: 29 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: 13thcaesar »

Mój synek (10 lat) zebrał czwórkę kolegów i jedną koleżankę z klasy i rozegrali partyjkę na 6 osób. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem wykonania gry (figurek i maty). Rozgrywki nie skończyli (zewzględu na to ze dysponowali tylko 3 godz.). Gra bardzo się im spodobała, najbardziej polowanie na potwory (cała szóstka skupiła się na polowaniach). Koleżanka zdobyła kontrolę nad Fabryką i Talosem, reszta negocjowała z nią żeby ich nie atakowała.
Awatar użytkownika
Gamleer
Posty: 129
Rejestracja: 19 sty 2019, 09:33
Been thanked: 14 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Gamleer »

Z moich obserwacji wynika że gra jest bardzo atrakcyjna wizualnie dla dzieci w tym wieku jednak po 1 godzinie mają dosyć!! Więcej emocji dostarczają gry wymagające rzutów kostką.
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Banan2 »

morthi pisze: 29 lut 2020, 12:55 Dla wszystkich, którzy nie kupili wszystkiego w czasie kampanii (a szczególnie dla osób biorących pierwszy raz w projekcie kickstarter) niech będzie to cenna lekcja. Albo bierzesz all-in i nie martwisz się niczym bo kiedyś dostaniesz to co wsparłeś albo świadomie nie bierzesz wszystkiego i liczysz, że kiedyś zostanie wydane i dostępne w sklepie to co było na kickstarterze.
Generalnie to tak. Ale w przypadku Awaken Realms niekoniecznie. Ci, którzy wzięli All-in Tanted Grail ostatnio bardzo się zdziwili, bo w trakcie wysyłek pojawił się kolejny płatny dodatek :mrgreen: Oczywiście niby nie jest konieczny (figurki), ale nie wchodzi w All-in.
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
polwac
Posty: 2577
Rejestracja: 09 mar 2017, 19:50
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 1171 times
Been thanked: 461 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: polwac »

manicminer pisze: 29 lut 2020, 11:01 Eeee, czyli z retaila nie ma pieniędzy na wydawanie nowych gier ?
Nie do końca o to chodzi. AR wykorzystuje KS jako platformę dystrybucyjną omijając sklepy. Pieniądze pewnie też są ważne, ale wydaje mi się, że im bardziej zależy na tym, żeby omijać sklepy i dostarczać gry bezpośrednio od siebie.
Paweł
"Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni, to unikać jej." - Dale Carnegie
morthi
Posty: 296
Rejestracja: 13 wrz 2009, 18:40
Has thanked: 43 times
Been thanked: 77 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: morthi »

Banan2 pisze: 02 mar 2020, 12:25 w trakcie wysyłek pojawił się kolejny płatny dodatek :mrgreen: Oczywiście niby nie jest konieczny (figurki), ale nie wchodzi w All-in.
Pozdrawiam
Z Lords of Hellas bylo podobnie - mogłeś dokupić mounted heroes w cenie połowy titan pledge ;)

Warto śledzić uważnie kampanię by nie zostać zaskoczonym zmianami i dodatkami.

Btw - mounted heroes świetnie wyglądają na planszy. Praktycznie nie gram zwykłymi bohaterami. Na bgg pojawił się post by bohatera na potworze stawiać na planszy jako upgrade zwykłego bohatera ale jakoś wolę od razu grać takim fajniejszym.
Awatar użytkownika
Hardkor
Posty: 4530
Rejestracja: 15 paź 2019, 11:20
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 1366 times
Been thanked: 875 times
Kontakt:

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Hardkor »

Casiliasplp pisze: 02 mar 2020, 07:55 A ja się podzielę info o rozgrywce na 6 osób :D
trwała 6 godzin xD
wygrana : Monument

Graliśmy z Posejdonem jako głównym bogiem
Wprowadza mniej zamętu niż Hades ale więcej niż Hefajstos.
Czasem zapomina się o tej flocie żeby dodać do wali ( porty są bardzo słabo widoczne czaje się na porty i portale hadesu wydrukowane 3d )
Artefakt Posejdona jest OP :D Jeśli ktoś broni monumentu jak u nas dostał strzała stracił 6 jednostek od razu.
Gra jest megaaaa przyjemnie :D fajne jest sterowanie potworem z fabryki :D
Troja jest przereklamowana :P
nie mogę się doczekać więcej !

Oto moje spostrzeżenia :)
Jakbyś znalazł te porty to sie podziel, bo mieliśmy z ekipa ten sam problem :D
Posiadam najwyższy (3%) rabat w aleplanszowki - jeśli chce skorzystać to daj znać. Jestem prawie ciągle przy komputerze (praca zdalna), więc szybko odpiszę :)
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Gromb »

Zleciłem wydruk jednemu z użytkowników forum.
Tak to wygląda w modelu przed wydrukiem.
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Fenrisek83
Posty: 817
Rejestracja: 30 maja 2018, 10:35
Has thanked: 121 times
Been thanked: 93 times

Re: Lords of Hellas (Adam Kwapiński)

Post autor: Fenrisek83 »

Obrazek
ODPOWIEDZ