Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 95 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Damon22 »

Bruno pisze: 11 lut 2021, 16:28 A tymczasem...
- muszę Portal pochwalić za błyskawiczną wysyłkę...
A ja muszę pochwalić Portal za błyskawiczną reakcję i usunięcie spapranej karty ze sklepu :lol:

Czekamy na prawidłową w wielu sklepach!
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: grzeslaw90 »

Bruno pisze: 11 lut 2021, 19:55
grzeslaw90 pisze: 11 lut 2021, 18:47
Bruno pisze: 11 lut 2021, 16:28 A tymczasem...
Spoiler:
- muszę Portal pochwalić za błyskawiczną wysyłkę, życzliwie dołączony drobny bonus, o który poprosiłem, ale także za poprawienie szyku w pierwszym zdaniu na karcie Żniwiarza, aby brzmiało ono lepiej po polsku (co czynię tym chętniej, że nie raz Portal za brak redakcji tekstów w ich produktach krytykowałem 8) ).

Dla mnie sprawa tego jedynego błędu w tej znakomitej grze jest załatwiona! :D
No i kazałeś im kompletnie zmienić efekt karty lol
https://unofficialmageknighttheboardgam ... _Harvester
Jakie "kazałeś zmienić" :?:
Chyba niezbyt uważnie przeczytałeś mój cytowany wyżej post.

No to wracamy do punktu wyjścia z tą nieszczęsną kartą...
Ok, tak zrozumiałem z Twojego posta. Czyli im nie zasugerowałeś jak powinien brzmieć poprawiony tekst? :)
Awatar użytkownika
eveni
Posty: 1601
Rejestracja: 08 lip 2019, 15:24
Has thanked: 637 times
Been thanked: 550 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: eveni »

Damon22 pisze: 11 lut 2021, 19:57
Bruno pisze: 11 lut 2021, 16:28 A tymczasem...
- muszę Portal pochwalić za błyskawiczną wysyłkę...
A ja muszę pochwalić Portal za błyskawiczną reakcję i usunięcie spapranej karty ze sklepu :lol:

Czekamy na prawidłową w wielu sklepach!
Karta jest wciąż do kupienia w sklepiku
https://sklep.portalgames.pl/poprawiona ... age-knight
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2022
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1499 times
Been thanked: 1151 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Bruno »

grzeslaw90 pisze: 11 lut 2021, 20:05 Ok, tak zrozumiałem z Twojego posta. Czyli im nie zasugerowałeś jak powinien brzmieć poprawiony tekst? :)
Oczywiście, że nie. Natomiast po otrzymaniu zamiennika uznałem, że obecny zapis brzmi ładniej stylistycznie.

I prawdę mówiąc, poprzedni zapis podstawowego efektu Żniwiarza może brzmieć ambiwalentnie - "za jednego wroga, otrzymujesz jeden kryształ" można odczytać jako: "za każdego z wrogów otrzymujesz..." (dopiero porównanie z jednoznacznym opisem efektu zaawansowanego wskazuje, że w pierwszym wypadku chodzi tylko o 1 wroga). I na tym pewnie poległa osoba, która zdecydowała się ten zapis 'poprawić' (a i ja nie zorientowałem się, że ich sens jest różny, kiedy zamieściłem tu zdjęcie 'side by side').

Naprawdę szkoda, bo i my, i wydawca, wpadliśmy tym samym z deszczu pod rynnę...
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: grzeslaw90 »

Bruno pisze: 11 lut 2021, 20:40
grzeslaw90 pisze: 11 lut 2021, 20:05 Ok, tak zrozumiałem z Twojego posta. Czyli im nie zasugerowałeś jak powinien brzmieć poprawiony tekst? :)
Oczywiście, że nie. Natomiast po otrzymaniu zamiennika uznałem, że obecny zapis brzmi ładniej stylistycznie.

I prawdę mówiąc, poprzedni zapis podstawowego efektu Żniwiarza może brzmieć ambiwalentnie - "za jednego wroga, otrzymujesz jeden kryształ" można odczytać jako: "za każdego z wrogów otrzymujesz..." (dopiero porównanie z jednoznacznym opisem efektu zaawansowanego wskazuje, że w pierwszym wypadku chodzi tylko o 1 wroga). I na tym pewnie poległa osoba, która zdecydowała się ten zapis 'poprawić' (a i ja nie zorientowałem się, że ich sens jest różny, kiedy zamieściłem tu zdjęcie 'side by side').

Naprawdę szkoda, bo i my, i wydawca, wpadliśmy tym samym z deszczu pod rynnę...
Jestem teraz ciekaw jaka tak naprawdę jest skala tego typu baboków w polskiej wersji :D
Awatar użytkownika
Bruno
Posty: 2022
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:13
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1499 times
Been thanked: 1151 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Bruno »

Myślę, że rozumiejąc logikę powstałych błędów, nie ma powodów do przesadnej paniki.

Błędy były dwojakiego rodzaju:

1. brak zapisu "Atak 3" na pierwszej wersji Żniwiarza Dusz to efekt zwykłego przeoczenia, a pozostała część opisu jest zgodna z sensem wersji angielskiej,

2. tyle że w jęz. polskim zapis dot. kryształów mógł brzmieć dwuznacznie, na czym potknął się ten, kto następnie dopisał "Atak 3”, a kto też postanowił przy okazji zredagować pierwotny zapis dot. kryształów, ale - niestety! - już bez sprawdzenia wersji angielskiej.

Zatem, o ile w procesie produkcji polskiej wersji gry nie doszło do jakichś innych prostych omyłek typu przeoczenie (a nikt jak dotąd czegoś takiego - z wyjątkiem karty ŻD - nie zgłosił), to nie obawiałbym się na zapas, że również treść innych kart została przeinaczona.
Ostatnio zmieniony 11 lut 2021, 22:19 przez Bruno, łącznie zmieniany 1 raz.
Jesteś szczęśliwym posiadaczem np. Gloomhaven? Masz więc egzemplarz tej gry, a nie jej kopię. To znacząca różnica ;-)
Druga edycja GWT: pacholęta wznoszą domy w krainie My little pony.
Kupię kryształy many ze starej edycji Mage Knighta!
Damon22
Posty: 205
Rejestracja: 13 gru 2018, 20:09
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 95 times
Been thanked: 42 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Damon22 »

eveni pisze: 11 lut 2021, 20:06
Damon22 pisze: 11 lut 2021, 19:57
A ja muszę pochwalić Portal za błyskawiczną reakcję i usunięcie spapranej karty ze sklepu :lol:
Karta jest wciąż do kupienia w sklepiku
https://sklep.portalgames.pl/poprawiona ... age-knight
Spróbuj znaleźć z poziomu strony głównej sklepu. Była w Mini-dodatkach i nie ma. W innych kategoriach też nie widzę...
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: grzeslaw90 »

Bruno pisze: 11 lut 2021, 20:57 Myślę, że rozumiejąc logikę powstałych błędów, nie ma powodów do przesadnej paniki.

Błędy były dwojakiego rodzaju:

1. brak zapisu "Atak 3" na pierwszej wersji Ponurego Żniwiarza to efekt zwykłego przeoczenia, a pozostała część opisu jest zgodna z sensem wersji angielskiej,

2. tyle że w jęz. polskim zapis dot. kryształów mógł brzmieć dwuznacznie, na czym potknął się ten, kto następnie dopisał "Atak 3”, a kto też postanowił przy okazji zredagować pierwotny zapis dot. kryształów, ale - niestety! - już bez sprawdzenia wersji angielskiej.

Zatem, o ile w procesie produkcji polskiej wersji gry nie doszło do jakichś innych prostych omyłek typu przeoczenie (a nikt jak dotąd czegoś takiego - z wyjątkiem karty PŻ - nie zgłosił), to nie obawiałbym się na zapas, że również treść innych kart została przeinaczona.
Nie no ja tak tylko nakręcam temat, sieję niezadowolenie i mieszam w głowach. Osobiście jestem szczęśliwym posiadaczem kompletu z pierwszej edycji w wersji angielskiej (wtedy jak wszystko było sprzedawane osobno) wcześniej posiadając wymieszaną polską podstawkę od Lacerty (cześć i chwała za jakość komponentów) z dodatkami po angielsku. Z obu wersji wziąłem co lepsze i tym sposobem mam własną wersję ultimate.
pcyzm
Posty: 693
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 208 times
Been thanked: 212 times

Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Post autor: pcyzm »

pan_satyros pisze: 11 lut 2021, 11:50 To prawda, instrukcja przynajmniej przez pierwsze partie jest nieodłącznym towarzyszem ;/ Mezo ma niestety słabo napisane zasady, a i dość zawiłe tłumaczenie PL nie pomaga (chociażby prawdopodobny błąd w setupie rozgrywki dla dwóch graczy).
Jest już poprawiona instrukcja do Mezo

"Również w dniu premiery publikujemy w formie PDF zaktualizowaną instrukcję do gry! Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszą wersją instrukcji, która wyeliminowała wszelkie nieścisłości."

https://portalgames.pl/pl/?p=191288
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: dwaduzepe »

pcyzm pisze: 11 lut 2021, 22:59
pan_satyros pisze: 11 lut 2021, 11:50 To prawda, instrukcja przynajmniej przez pierwsze partie jest nieodłącznym towarzyszem ;/ Mezo ma niestety słabo napisane zasady, a i dość zawiłe tłumaczenie PL nie pomaga (chociażby prawdopodobny błąd w setupie rozgrywki dla dwóch graczy).
Jest już poprawiona instrukcja:

"Również w dniu premiery publikujemy w formie PDF zaktualizowaną instrukcję do gry! Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszą wersją instrukcji, która wyeliminowała wszelkie nieścisłości."

https://portalgames.pl/pl/?p=191288
oni tam napisali, ze poprawiona karte z gry, ktora ma blad bedzie sobie mozna kupic???? czy oni zwariowali???
osa1908
Posty: 260
Rejestracja: 15 maja 2016, 15:42
Has thanked: 88 times
Been thanked: 11 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: osa1908 »

dwaduzepe pisze: 11 lut 2021, 23:09
pcyzm pisze: 11 lut 2021, 22:59
pan_satyros pisze: 11 lut 2021, 11:50 To prawda, instrukcja przynajmniej przez pierwsze partie jest nieodłącznym towarzyszem ;/ Mezo ma niestety słabo napisane zasady, a i dość zawiłe tłumaczenie PL nie pomaga (chociażby prawdopodobny błąd w setupie rozgrywki dla dwóch graczy).
Jest już poprawiona instrukcja:

"Również w dniu premiery publikujemy w formie PDF zaktualizowaną instrukcję do gry! Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszą wersją instrukcji, która wyeliminowała wszelkie nieścisłości."

https://portalgames.pl/pl/?p=191288
oni tam napisali, ze poprawiona karte z gry, ktora ma blad bedzie sobie mozna kupic???? czy oni zwariowali???
Tak za jeden(1) grosz ,ale dopiero przy dodruku gry.Ale dali tez plik tej karty do wlasnego wydrukowania.
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Jools »

Ostatnio kształtuje nam się standard "Jakość Portalu"
dwaduzepe
Posty: 687
Rejestracja: 27 maja 2020, 14:27
Has thanked: 125 times
Been thanked: 254 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: dwaduzepe »

osa1908 pisze: 12 lut 2021, 07:15
dwaduzepe pisze: 11 lut 2021, 23:09
pcyzm pisze: 11 lut 2021, 22:59

Jest już poprawiona instrukcja:

"Również w dniu premiery publikujemy w formie PDF zaktualizowaną instrukcję do gry! Zapraszam wszystkich do zapoznania się z najnowszą wersją instrukcji, która wyeliminowała wszelkie nieścisłości."

https://portalgames.pl/pl/?p=191288
oni tam napisali, ze poprawiona karte z gry, ktora ma blad bedzie sobie mozna kupic???? czy oni zwariowali???
Tak za jeden(1) grosz ,ale dopiero przy dodruku gry.Ale dali tez plik tej karty do wlasnego wydrukowania.

1 grosz plus wysylka okolo 15 zl:) zwariowali totalnie. Teraz to juz na pewno wykreslam Mezo z listy
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: tapczanik420 »

dwaduzepe pisze: 12 lut 2021, 08:12 1 grosz plus wysylka okolo 15 zl:) zwariowali totalnie. Teraz to juz na pewno wykreslam Mezo z listy
Właśnie miałem o tym pisać, już przy CDMD zastanawiałem się nad dosyłką, bo nawet jeśli mają umowę z kurierem to te pare złotych per każda zamówiona gra może zabijać marżę. Stwierdziłem, ze proszę bez wulgaryzmów - japanczyk i biorą to na klatę - ale widać tym razem, wymyślili coś lepszego.
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
Szewa
Posty: 866
Rejestracja: 10 sie 2016, 12:33
Has thanked: 353 times
Been thanked: 501 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Szewa »

dwaduzepe pisze: 12 lut 2021, 08:12
osa1908 pisze: 12 lut 2021, 07:15
dwaduzepe pisze: 11 lut 2021, 23:09

oni tam napisali, ze poprawiona karte z gry, ktora ma blad bedzie sobie mozna kupic???? czy oni zwariowali???
Tak za jeden(1) grosz ,ale dopiero przy dodruku gry.Ale dali tez plik tej karty do wlasnego wydrukowania.

1 grosz plus wysylka okolo 15 zl:)
Totalnie niedopuszczalne, aby wydawca coś takiego robił. Sprzedali produkt z wadą to powinni sami naprawić to.
Ale co ja się dziwię? Wczoraj na grupie fanów portalu powstał temat "czy brak jednej kosteczki w grze jest aż tak odczuwalny, że trzeba się zgłosić do wydawnictwa, aby je dosłali" i po zalewie komentarzy, że tak (bo kupuje się pelny towar i chce się otrzymać pełny towar) temat "zniknoł".

Ja Mezo jednak odpuściłem, ani to dobre jakościowo, ani nie zystał przychylnych opinii.
Top10:
1. A Song of Ice & Fire 2. Wojna o pierścień 3. Dominant Species 4. Brass: Birmingham 5. A Game of Thrones 2ed 6.Pax Renaissance 2ed 7. Tyrants of the Underdark 8. Zombicide:2nd 9. Empires: Age of Discovery
Honorowa: Lotr LCG
Awatar użytkownika
Cylon-Toster
Posty: 19
Rejestracja: 02 wrz 2020, 19:43
Has thanked: 14 times
Been thanked: 52 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Cylon-Toster »

Ja niestety już dawno przestałam "doceniać" co Portal robi, bo robi to tak długo, jak nie wymaga to większego wysiłku lub nakładu finansowego.
Wystarczy poczytać jakie spojrzenie na obsługę klienta wylewa się co jakiś czas z fb postów "szefostwa"...
Lub przypomnieć sobie filmiki "20 lat portalu" i to w jaki sposób trzewik wspominał dawne wtopy... Nie pamiętacie? Przypomnę Wam: "popłakali, popłakali i przestali"
Bez komentarza...
Szewa pisze: 12 lut 2021, 09:03 Ale co ja się dziwię? Wczoraj na grupie fanów portalu powstał temat "czy brak jednej kosteczki w grze jest aż tak odczuwalny, że trzeba się zgłosić do wydawnictwa, aby je dosłali" i po zalewie komentarzy, że tak (bo kupuje się pelny towar i chce się otrzymać pełny towar) temat "zniknoł".
Nie całkiem "zniknoł" :twisted:
Spoiler:
"automatyczne centrowanie tostów, funkcja anulowania, podgrzewanie, regulacja wysokości rusztu"
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: Grzess0 »

Cylon-Toster pisze: 12 lut 2021, 09:46 Ja niestety już dawno przestałam "doceniać" co Portal robi, bo robi to tak długo, jak nie wymaga to większego wysiłku lub nakładu finansowego.
Wystarczy poczytać jakie spojrzenie na obsługę klienta wylewa się co jakiś czas z fb postów "szefostwa"...
Lub przypomnieć sobie filmiki "20 lat portalu" i to w jaki sposób trzewik wspominał dawne wtopy... Nie pamiętacie? Przypomnę Wam: "popłakali, popłakali i przestali"
Bez komentarza...
Szewa pisze: 12 lut 2021, 09:03 Ale co ja się dziwię? Wczoraj na grupie fanów portalu powstał temat "czy brak jednej kosteczki w grze jest aż tak odczuwalny, że trzeba się zgłosić do wydawnictwa, aby je dosłali" i po zalewie komentarzy, że tak (bo kupuje się pelny towar i chce się otrzymać pełny towar) temat "zniknoł".
Nie całkiem "zniknoł" :twisted:
Spoiler:
Ciekawe przy ilu kostkach ,,wypada" pisać reklamacje :twisted:
Jools
Posty: 640
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:11
Has thanked: 55 times
Been thanked: 205 times

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: Jools »

Czy mi się wydaje, czy Portal spier...olił poprawioną kartę (za którą trzeba zapłacić 0,01 zł + 17 zł przesyłka):

Obrazek
tapczanik420
Posty: 328
Rejestracja: 26 kwie 2020, 12:15
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 22 times
Been thanked: 112 times

Re: Mezo (John Clowdus)

Post autor: tapczanik420 »

Grzess0 pisze: 12 lut 2021, 10:30 Ciekawe przy ilu kostkach ,,wypada" pisać reklamacje :twisted:
Granica jest płynna, jak widać na screenach przy 1 kostce nie wypada, przy C:DMD brakowało obiecanej planszetki i instrukcji i też miał to nie być "koniec świata"... Kto da więcej?
Na sprzedaż, a poza tym to szukam kafla promo do Dice Settlers ze Sierra West. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Awatar użytkownika
grzeslaw90
Posty: 1750
Rejestracja: 20 lis 2013, 18:53
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 179 times
Been thanked: 437 times
Kontakt:

Re: Portal Games - plany wydawnicze 2021

Post autor: grzeslaw90 »

Jools pisze: 12 lut 2021, 11:06 Czy mi się wydaje, czy Portal spier...olił poprawioną kartę (za którą trzeba zapłacić 0,01 zł + 17 zł przesyłka):
Spoiler:
Tak, wpominaliśmy o tym z 'uśmiechem' wyżej :)
teschen
Posty: 111
Rejestracja: 26 kwie 2017, 12:15
Has thanked: 55 times
Been thanked: 38 times

Re: Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Post autor: teschen »

Ja to mam wrażenie, że dla dobra wydawnictwa to pani Marzena powinna dostać bana na fb i generalnie zostać odsunięta od kontaktów z klientami.
Post z kosteczką mi umknął, szkoda bo zapytał bym, czy jak kupują samochód i się okaże, że gdzieś brakuje śruby (jak w Tesli np.) to też wywalone i jeździmy dalej? To tylko jedna śruba z tysiąca.
Nigdy nie sprawdzałem komponentów pod względem kompletności, nie jestem takim maniakiem, ale jak może osoba z kierownictwa firmy publicznie takie rzeczy wygłaszać w stronę klientów?!?
Prezesa wszyscy znają, broni się swoją osobowością i energią niespotykaną w naszym światku, przez to wiele rzeczy które palnął zostaje mu wybaczone, ale małżonka zdecydowanie nienadaje się do tego biznesu. Zresztą słuchacze podcastu Dwa Pionki mieli nie raz szansę posłuchać jej opinii i "mądrości".
Poprawione karty/planszetki powinny zostać normalnie dosłane listem, tak jak to zrobił Rebel z kartami do Na Skrzydłach. Tyle.
Awatar użytkownika
sliff
Posty: 930
Rejestracja: 29 maja 2020, 15:27
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 326 times
Been thanked: 382 times

Re: Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Post autor: sliff »

Ciekaw jestem ile z tych osób które najgłośniej krzyczą faktycznie zareklamowały grę, czy bardziej zależy im na wlewaniu żali to tu to tam. Bo mimo, że tutaj jest cała strona o cenie wysyłki to ani jednego maila, że ktoś z portalu na reklamację odpsiał "kup sobie w sklepie i zapłać 12zł za wysyłkę" ?

Oczywistym jest że wydawnictwo/sklep będzie chicało przykryć swoje błedy i wysłaś wszystkich na drzewo, bo to dość skomplikowana akcja a pakowanie i wysyłanie to dla nich istotny koszt w niewielkiej marży. Ale to od klientów zależy ile pozwolą zejsć na jakości. Gdzieś wyżej ktoś napisał najważniejszą rzecz głosuje się protfelem, kupujcie tylko tam gdzie obsługa jest dobra, to w innych miejscach jakość usług też wzrośnie.

Jak wiesz że gra ma błąd - nie kupuj. Jak kupiłeś mimo wady to ją zaakceptowałeś.
Jak znajdziesz błąd reklamuj i zgodnie z prawem domagaj się naprawy lub obniżenia ceny ( propnuje 10gr za każdą literówkę), albo olej i żyj dalej. Masz prawo do towaru bez wad. Jak wydawnictwo odpowie ci, żebyś sobie coś sam to podziękuj za uzanie wady i dalej się domagaj swojego a do czasu rozwiązania problemu to sobie niech sami własne gry kupują.

Sam raczej jakoś specjalnie nie reklamuje takich błedów, na karcie do MK dopisałem sobie markerem i tyle. Jak dojdą do ładu z tekstem to pewnie przy okazji jakiś zakupów zapytam i raczej nie spodziewam się odpowiedzi proszę zapłacić 12 zł za wysyłkę.
gregoff
Posty: 797
Rejestracja: 02 maja 2006, 22:55
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą
Has thanked: 538 times
Been thanked: 163 times

Re: Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Post autor: gregoff »

Akurat mimo, ze nie zgadzam się z postem Merry (ani z terminem jego napisania) to też rozumiem co się za tym kryło i nie była to chęć dokopania komuś czy udowodnienia swojej wyższości.

Podejrzewam, że zdarzają się klienci którzy za mało istotny błąd potrafią się zachować w sposób mało kulturalny lub chcą od razu rekompensaty kiedy nie jest to możliwe.

Portal przynajmniej w dwóch przypadkach o których wiem wziął problemy na klatę.

1. Przedrukowanie całego pierwszego druku Aoens End (błędy na kartach).

2. Inis i wysylka do wszystkich zainteresowanych kart do losowania terenu (błąd w druku dodatku i inne rewersy na kaflach terenu).

Ja sam miałem jedną reklamację błyskawicznie rozwiązaną przez ich dział reklamacyjny. Dlatego bym proponował o napisanie do wydawnictwa i bezpośrednio u nich zweryfikowanie wysylki kart problematycznych.
Jestem tak stary, że pamiętam internet do którego sie dzwoniło...
Grzess0
Posty: 146
Rejestracja: 20 sty 2020, 15:25
Has thanked: 52 times
Been thanked: 46 times

Re: Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Post autor: Grzess0 »

gregoff pisze: 12 lut 2021, 19:14 Ja sam miałem jedną reklamację błyskawicznie rozwiązaną przez ich dział reklamacyjny. Dlatego bym proponował o napisanie do wydawnictwa i bezpośrednio u nich zweryfikowanie wysylki kart problematycznych.
Generalnie zgadzam sie, że warto napisać do nich, ale teraz, to chyba nie ma sensu - karty z mezo nie mają, a ta z mage knight ma błąd
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1523
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Wydawcy, a obsługa klienta (wydzielone z Mezo/Mage Knight)

Post autor: mikeyoski »

Nie znam innego wydawnictwa, które SPRZEDAWAŁOBY spitolone przez siebie elementy gry. Tak 1 gr to ciągle jeden grosz. A to prezes nabijał się z Nemesisa. Najciemniej pod latarnią jak widać
ODPOWIEDZ